Ukras za rođendane djevojčica














-
No reviewsNo reviewsUključuje: 1 pinjata
Uobičajena cijena 39,59 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 39,59 € -
No reviews
Uključuje: 6 svijeća
Uobičajena cijena 3,73 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 3,73 € -
RasprodanoNo reviewsUključuje: 25 sanduka
Uobičajena cijena 2,75 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 2,75 €Rasprodano -
1 reviewRasprodano1 reviewUključuje: 1 disk
Uobičajena cijena 4,39 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 4,39 €Rasprodano -
1 reviewRasprodano1 reviewUključuje: 6 pozivnica , 6 omotnica
Uobičajena cijena 2,72 €Uobičajena cijena3,40 €Promotivna cijena 2,72 €Rasprodano -
No reviewsRasprodanoNo reviewsUključuje: 6 šešira za zabavu
Uobičajena cijena 2,81 €Uobičajena cijena3,51 €Promotivna cijena 2,81 €Rasprodano -
No reviewsNo reviewsUključuje: 1 balon
Uobičajena cijena 5,49 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 5,49 € -
No reviews
Uključuje: 5 balona
Uobičajena cijena 24,19 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 24,19 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: 8 malih tanjura
Uobičajena cijena 3,62 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 3,62 € -
No reviews
Uključuje: 6 šešira za zabavu
Uobičajena cijena 2,41 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 2,41 € -
PromocijaNo reviewsUključuje: 1 mini pinjata
Uobičajena cijena 6,59 €Uobičajena cijena10,99 €Promotivna cijena 6,59 €Promocija -
No reviewsNo reviewsUključuje: 2 spiralne viseće lampe
Uobičajena cijena 2,08 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 2,08 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: 1 stalak za izlaganje
Uobičajena cijena 17,59 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 17,59 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: 1 vijenac
Uobičajena cijena 7,69 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 7,69 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: 1 stolnjak
Uobičajena cijena 6,04 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 6,04 € -
No reviews
Uključuje: 8 šalica
Uobičajena cijena 3,62 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 3,62 € -
2 reviews2 reviewsUključuje: 6 šešira za zabavu
Uobičajena cijena 3,73 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 3,73 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: 2 jestiva lista
Uobičajena cijena 4,28 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 4,28 € -
No reviews
Uključuje: 1 balon
Uobičajena cijena 8,79 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 8,79 € -
No reviews
Uključuje: Disk za hranu
Uobičajena cijena 4,72 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 4,72 € -
RasprodanoNo reviewsUključuje: Set za ukrašavanje torte
Uobičajena cijena 17,59 €Uobičajena cijena21,99 €Promotivna cijena 17,59 €Rasprodano -
No reviewsNo reviewsUključuje: Šećerni disk
Uobičajena cijena 4,72 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 4,72 € -
RasprodanoNo reviewsUključuje: Lopta
Uobičajena cijena 18,15 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 18,15 €Rasprodano -
No reviewsRasprodanoNo reviewsUključuje: 8 tanjura
Uobičajena cijena 1,23 €Uobičajena cijena3,29 €Promotivna cijena 1,23 €Rasprodano -
4 reviews
Uključuje: 1 stolnjak
Uobičajena cijena 4,17 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 4,17 € -
Rasprodano1 reviewUključuje: 8 poklon vrećica
Uobičajena cijena 1,57 €Uobičajena cijena1,97 €Promotivna cijena 1,57 €Rasprodano -
No reviews
Uključuje: 1 stolnjak
Uobičajena cijena 8,79 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 8,79 € -
No reviewsPromocijaNo reviewsUključuje: 1 balon
Uobičajena cijena 7,03 €Uobičajena cijena8,79 €Promotivna cijena 7,03 €Promocija -
No reviewsRasprodanoNo reviewsUključuje: 1 figurica
Uobičajena cijena 2,90 €Uobičajena cijena4,61 €Promotivna cijena 2,90 €Rasprodano -
No reviewsNo reviewsUključuje: 1 figurica
Uobičajena cijena 7,69 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 7,69 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: 8 šalica
Uobičajena cijena 4,61 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 4,61 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: 16 salveta
Uobičajena cijena 7,69 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 7,69 € -
2 reviews2 reviewsUključuje: 8 šalica
Uobičajena cijena 3,29 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 3,29 € -
2 reviews2 reviewsUključuje: 6 svijeća
Uobičajena cijena 3,29 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 3,29 € -
No reviewsRasprodanoNo reviewsUključuje: 6 balona
Uobičajena cijena 1,55 €Uobičajena cijena3,84 €Promotivna cijena 1,55 €Rasprodano -
PromocijaNo reviewsUključuje: Zglobna vijenac
Uobičajena cijena 2,92 €Uobičajena cijena5,05 €Promotivna cijena 2,92 €Promocija -
1 review
Uključuje: 8 svijeća s posudama za kapanje
Uobičajena cijena 6,59 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 6,59 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: 8 jestivih ukrasa
Uobičajena cijena 4,39 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 4,39 € -
1 review
Uključuje: 6 spirala
Uobičajena cijena 4,39 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 4,39 € -
No reviews
Uključuje: 20 salveta
Uobičajena cijena 4,39 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 4,39 € -
1 review
Uključuje: 12 ukrasa
Uobičajena cijena 14,29 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 14,29 € -
PromocijaNo reviewsUključuje: 1 balon
Uobičajena cijena 3,96 €Uobičajena cijena4,95 €Promotivna cijena 3,96 €Promocija -
No reviews
Uključuje: Lopta
Uobičajena cijena 5,05 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 5,05 € -
1 review1 reviewUključuje: 1 pinjata
Uobičajena cijena 28,59 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 28,59 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: 20 salveta
Uobičajena cijena 2,75 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 2,75 € -
No reviewsPromocijaNo reviewsUključuje: Jastuk
Uobičajena cijena 7,43 €Uobičajena cijena12,75 €Promotivna cijena 7,43 €Promocija -
No reviewsRasprodanoNo reviewsUključuje: Središnji ukras
Uobičajena cijena 3,87 €Uobičajena cijena9,45 €Promotivna cijena 3,87 €Rasprodano -
No reviewsRasprodanoNo reviewsUključuje: 8 balona
Uobičajena cijena 4,39 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 4,39 €Rasprodano -
No reviewsNo reviewsUključuje: 1 figurica
Uobičajena cijena 7,69 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 7,69 € -
4 reviews4 reviewsUključuje: 1 svijeća
Uobičajena cijena 6,59 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 6,59 €
Ukras za djevojački rođendan po mini cijenama!
Za rođendan iz snova
Kako organizirati rođendansku zabavu za vašu kćer bez velikih troškova, a pritom joj prirediti najčarobniji dan u životu? Jednostavno, kupnjom ukrasa za rođendan na Vegaoo! Već niz godina Vegaoo s veseljem pomaže mamama i tatama u organizaciji rođendanskih zabava njihovih malih princeza, ulažući sve napore kako bi odgovorio na sve želje najmlađih. Odaberite među najvećim brojem tema za djevojački rođendan, od najčešćih do najposebnijih. Sve je moguće kod kralja zabave!Tematski rođendan: što odabrati?
Odlučili ste se za tematski rođendan za vašu kćer i ne znate što odabrati? Bez panike, zavirite u naš izbor tema za djevojački rođendan, tamo ćete zasigurno pronaći inspiraciju. Na izbor imate klasične i vrlo girly teme, koje su uvijek vrlo popularne među djevojčicama, ali i originalnije i neobične ideje za rođendan. Od Pepeljuge i Else Frozen, pa sve do tema s životinjama, klaunovima, vilama i princezama... zasigurno ćete pronaći savršenu dekoraciju za rođendan za sebe!Za organizaciju sljedeće rođendanske zabave vaše kćeri, počnite s dekoracijom! Dekoracija za rođendan ključan je element za rođendanski snack ili uspješnu zabavu. Ne propustite priliku stvoriti čarobnu atmosferu za svoju djevojčicu na dan njezina rođendana! Dovoljno je da odaberete artikle koji najbolje odgovaraju temi koju imate na umu, a mi ćemo se pobrinuti za sve ostalo!














