Costimi za horor za odrasle
-
No reviews
Uključuje: 1 haljina
Uobičajena cijena 34,09 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 34,09 € -
No reviewsRasprodanoNo reviewsUključuje: Haljina , Šešir
Uobičajena cijena 38,49 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 38,49 €Rasprodano -
No reviewsNo reviewsUključuje: 1 vrh , 1 par hlača , 1 pojas , 1 Šešir
Uobičajena cijena 35,19 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 35,19 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: Tunika , Šešir , Kol , Remen , Lažno
Uobičajena cijena 71,49 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 71,49 € -
2 reviews
Uključuje: Kol , Naslovi , Suknja , Korzet
Uobičajena cijena 98,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 98,99 € -
No reviews
Uključuje: 1 haljina , 1 stupac
Uobičajena cijena 27,49 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 27,49 € -
2 reviews2 reviewsUključuje: Haljine , Rukavi , Krila , Pokrivalo za glavu
Uobičajena cijena 32,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 32,99 € -
PromocijaNo reviewsUključuje: Haljina , Remen , Banner
Uobičajena cijena 10,45 €Uobičajena cijena21,99 €Promotivna cijena 10,45 €Promocija -
No reviewsNo reviewsUključuje: Tunika , Pokrivalo za glavu
Uobičajena cijena 37,39 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 37,39 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: Tunika s kapuljačom , Remen
Uobičajena cijena 36,29 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 36,29 € -
Promocija1 reviewUključuje: Tunika s kapuljačom i maskom , Remen
Uobičajena cijena Od 10,07 €Uobičajena cijena27,49 €Promotivna cijena Od 10,07 €Promocija -
No reviewsNo reviewsUključuje: Visoko , Hlače
Uobičajena cijena 43,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 43,99 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: Pončo s ušima
Uobičajena cijena 21,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 21,99 € -
2 reviews2 reviewsUključuje: 1 jakna , 1 Jabot s čvorom i tricikl , 1 par hlača
Uobičajena cijena 48,39 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 48,39 € -
2 reviews
Uključuje: Košulja , Kapri hlače , Ovratnik , Polumaska
Uobičajena cijena 65,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 65,99 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: Visoko , Maska
Uobičajena cijena 38,49 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 38,49 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: Šešir , Kombinacija
Uobičajena cijena 38,49 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 38,49 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: Haljina , Pokrivalo za glavu , Remen
Uobičajena cijena 26,39 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 26,39 € -
4 reviews4 reviewsUključuje: Prsluk
Uobičajena cijena 10,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 10,99 € -
5 reviews5 reviewsUključuje: Haljina , Remen , Šešir
Uobičajena cijena 25,29 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 25,29 € -
1 review
Uključuje: Haljina
Uobičajena cijena 21,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 21,99 € -
8 reviews8 reviewsUključuje: Tunika , Remen
Uobičajena cijena 18,69 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 18,69 € -
12 reviews12 reviewsUključuje: Kombinacija , Lanci
Uobičajena cijena 31,89 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 31,89 € -
25 reviews25 reviewsUključuje: Haljina , Pokrivalo za glavu
Uobičajena cijena 23,09 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 23,09 € -
3 reviews
Uključuje: Haljina , Tijara
Uobičajena cijena Od 43,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena Od 43,99 € -
2 reviews2 reviewsUključuje: Haljina , Remen , Šešir
Uobičajena cijena 76,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 76,99 € -
7 reviews7 reviewsUključuje: Tunika , Hlače , Maska , Poklopac motora
Uobičajena cijena 16,49 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 16,49 € -
12 reviews
Uključuje: Haljina , Pojas
Uobičajena cijena 10,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 10,99 € -
2 reviews2 reviewsUključuje: Haljina
Uobičajena cijena 54,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 54,99 € -
13 reviews13 reviewsUključuje: Haljina
Uobičajena cijena 14,29 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 14,29 € -
17 reviews17 reviewsUključuje: Haljina , Šešir
Uobičajena cijena 19,79 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 19,79 € -
Rasprodano2 reviewsUključuje: Haljina , Marama , Flaster za oko
Uobičajena cijena 7,08 €Uobičajena cijena18,69 €Promotivna cijena 7,08 €Rasprodano -
No reviewsNo reviewsUključuje:-Polumaska Haljina
Uobičajena cijena Od 49,49 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena Od 49,49 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: Jakna s prslukom , hlače , prsni oklop s kravatom , kopča za kravatu
Uobičajena cijena 72,59 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 72,59 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: Visoko , Štitnici za koljena , Maska
Uobičajena cijena 27,49 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 27,49 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: Haljina, , Ogrlica sa šljokicama u obliku šišmiša , Remen
Uobičajena cijena 87,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 87,99 € -
No reviews
Uključuje: Haljina , Grijači za noge, , Naočale
Uobičajena cijena 54,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 54,99 € -
1 review
Uključuje: jakna s integriranom majicom kratkih rukava
Uobičajena cijena 32,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 32,99 € -
No reviewsNo reviewsUključuje: Haljina , Pokrivalo za glavu , Remen , Ogrlica
Uobičajena cijena 25,29 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 25,29 € -
No reviewsRasprodanoNo reviewsUključuje: Hlače , Vrh , Jakna , Šešir , Perika , Leptir-mašna
Uobičajena cijena 142,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 142,99 €Rasprodano -
PromocijaNo reviewsUključuje: kombinezon
Uobičajena cijena 16,78 €Uobičajena cijena43,99 €Promotivna cijena 16,78 €Promocija -
No reviewsRasprodanoNo reviewsUključuje: Polumaska , Jakna , Hlače
Uobičajena cijena 87,99 €Uobičajena cijena109,99 €Promotivna cijena 87,99 €Rasprodano -
No reviewsNo reviewsUključuje: Haljina s ogrtačem
Uobičajena cijena 36,29 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 36,29 € -
1 review
Uključuje: Košulja , Hlače , Šal , Šešir , Naočale , Remen
Uobičajena cijena 25,29 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 25,29 € -
No reviewsRasprodanoNo reviewsUključuje: Jakna
Uobičajena cijena Od 23,90 €Uobičajena cijena49,49 €Promotivna cijena Od 23,90 €Rasprodano -
PromocijaNo reviewsUključuje: Kombinezon s tregerima , Kratki top s konfetima , Grijač za vrat
Uobičajena cijena 28,46 €Uobičajena cijena54,99 €Promotivna cijena 28,46 €Promocija -
No reviews
Uključuje: Čarobnjačka odora
Uobičajena cijena 43,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 43,99 € -
No reviewsPromocijaNo reviewsUključuje: Jakna , Hlače
Uobičajena cijena 37,06 €Uobičajena cijena82,49 €Promotivna cijena 37,06 €Promocija -
3 reviews
Uključuje: haljina , rukavice , navlake za cipele , ogrlica , naočale
Uobičajena cijena 76,99 €Uobičajena cijenaPromotivna cijena 76,99 € -
1 reviewRasprodano1 reviewUobičajena cijena Od 124,16 €Uobičajena cijena208,99 €Promotivna cijena Od 124,16 €Rasprodano
Horor kostimi za odrasle: čekaju vas uzbuđenja i užas
Zaronite u mračni i zastrašujući svijet s našom kolekcijom horor kostimi za odrasle. Savršeni za Noć vještica, tematske zabave ili kostimirane događaje, ovi vam kostimi omogućuju da postanete zastrašujuće stvorenje, mitski lik ili krvožedno čudovište. Pripremite se da upečatljivim izgledom prestrašite i očarate one oko sebe.
Kostimi koji utjelovljuju strah
Istražite niz sablasnih kostima, prikladnih za sve stilove terora:
- Elegantni vampiri : S veličanstvenim ogrtačima i gotičkim detaljima za tajanstven izgled.
- Zastrašujući zombiji : Poderana i krvava odjeća za post-apokaliptični učinak.
- Zli klaunovi : Savršena kombinacija humora i horora.
- Mitske figure : Čarobnjaci, demoni ili duhovi, inspirirani legendama i strašnim pričama.
- Likovi iz horor filmova : Igrajte kao svoja omiljena čudovišta iz kinematografskih klasika.
Svaki je kostim osmišljen kako bi uhvatio bit horora i pružio realističan prikaz.
Upotpunite svoj kostim sablasnim dodacima
Za još strašniji izgled, svojoj odjeći dodajte dodatke:
- Realne maske : Preobraziti svoje lice u viziju užasa.
- Sablasna šminka : Umjetna krv, ožiljci i posebni efekti za zapanjujući rezultat.
- Lažna oružja : Lažni noževi, sjekire ili motorne pile za dašak drame.
- Leća u boji : Crvena, crna ili bijela, za zastrašujući izgled.
- Gotički nakit : Ogrlice, prstenje ili narukvice za upotpunjavanje mračnog stila.
Zašto odabrati naše horor kostime za odrasle?
- Kvaliteta i realizam : Odijela s pažljivom doradom za upečatljiv učinak.
- Zajamčena udobnost : Izrađen od laganih i prozračnih materijala, čak i za duge večeri.
- Razni stilovi : Zastrašujući i originalni izgled za sve ukuse.
- Jednostavan za dodatke : Personalizirajte svoj kostim detaljima koji čine razliku.
Podignite adrenalin
S našim horor kostimi za odrasle, postanite zvijezda (ili noćna mora) svoje sljedeće zabave. Bilo da odaberete moderan izgled ili sablasan izgled, ovi će kostimi zajamčeno ostaviti dojam. Pripremite se posijati teror i očarati svoju publiku odjećom od koje se ledi krv u žilama!








































